• آنچه را انجام می دهیم          
    که میدانیم..
     اولین شرکت فناوری اطلاعات درمنطقه         
    با تخصص در برنامه های متن باز.

ما که هستیم؟

شرکت های فناوری اطلاعات زیادی در بازار بین المللی و یا در سطح منطقه ای حضور دارند. اُپن تک اولین شرکت فناوری اطلاعات متخصص در زمینه فناوری متن باز (OST) در منطقه است. پس از دو سال تحقیق، توسعه و مطالعه در سال 2011، اُپن تک شروع به ارائه طیف گسترده ای از خدمات و راه حل هایی کرد که نیازهای مختلف را پوشش می دهد و تعامل و ادغام اکثر عملکردهای اداری و عملیاتی در یک سازمان را فراهم می کند. با توجه به پتانسیل انعطاف پذیری بالای نرم افزارهای متن باز، ما علاقه خاصی به رویکرد برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) داریم. ما در طراحی راه حل های سفارشی طراحی شده مطابق نیازهای مشتریان تخصص داریم.

بیشتر بدانید 
About Us

آزادی يعني
انتخاب. انتخاب يعني
قدرت.

تمام نرم افزارها دارای کد منبع هستند. نرم افزار متن باز به تمام کاربران اجازه دسترسی به آن کد را میدهد. آزادی به معنای انتخاب است انتخاب به معنای قدرت است.

به همین دلیل متن باز اجتناب ناپذیر است. این امر کنترل را به مشتری باز می گرداند. شما می توانید کد را ببینید، آن را تغییر دهید و از آن یاد بگیرید. اشکالات به سرعت پیدا و رفع می شوند. هنگامی که مشتریان از یک تامین کننده ناراضی هستند، می توانند بدون نیاز به تغییر کامل زیرساخت خود، دیگران را انتخاب کنند. هیچ قفل نرم افزاری در تکنولوژی وجود ندارد هیچ انحصاری وجود ندارد.

متن باز به سادگی محیط بهتری ایجاد می کند. همه افراد همکاری می کنند، بهترین تکنولوژی برنده می شود. نه فقط در داخل یک شرکت، بلکه در خلال یک ارتباط اینترنتی، جامعه ای در سراسر جهان، ایده ها و کدهای جدید، در یک لحظه جهان سیر می کنند.

در نتیجه، مدل متن باز اغلب نرم افزاری با کیفیتی بالاتر، امنیت بیشتر، که به راحتی یکپارچه می شود را ارائه می کند، و این کار با سرعت بسیار زیاد و اغلب با هزینه پایین تر انجام می گردد.

در مدل انحصاری، توسعه در داخل یک شرکت اتفاق می افتد. برنامه نویسان کد را می نویسند، آن را محدود می کنند و از مشتری ها بابت ارائه خدمات هزینه دریافت می کنند؛ سپس، آنها هزینه بیشتری برای رفع مشکلات از آنان دریافت میکنند.

این مسئله هنگامی که به معماری، پروتکل ها و فرمت های فایل مرتبط می شود، بدتر نیز می شود. بعضی از کارشناسان این را مدل اعتیاد به تهیه نرم افزار می نامند. ما معتقدیم مدلی که مشتریان را در چنین ضرورت اساسی قرار دهد، به صورت مفهومی شکسته خورده است.

متن باز یک تکنولوژی بی نام و نشان و ناشناخته و البته یک خیریه هم نیست. نه تنها تلاش یک جامعه است بلکه آنچه امروز می بینید یک انقلاب تکنولوژیکی است که تقاضای بازار را هدایت می کند.

دامنه دانش

در طول سال ها، ما خدمات و راه حل هایی را در بخش های مختلف کسب و کار مانند قراردادها و خدمات، آموزش و پرورش، دولت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تولید و انرژی و املاک و مستغلات مدیریت کردیم

قرارداد و خدمات

32%...

آموزش و پرورش

19%...

دولت

9%...

فناوری اطلاعات و ارتباطات

11%...

ساخت و انرژی

17%...

املاک و مستغلات

12%...

پارس ERP

پارس  ERPیک راهکار بومی ERP بین المللی است. این نرم افزار یک راهکار مدیریت همه جانبه است که طیف وسیعی از برنامه های تجاری را ارائه می دهد که مجموعه ای کامل از برنامه های مدیریت سازمانی را تشکیل می دهند.

مشتریان ما

ما به مشتریانمان رضایت کامل اهداء می کنیم. رضایت یک امتیاز است، وفاداری یک نام تجاری است. ما روابط را بنا می کنیم.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
logo